Warning: SimpleXMLElement::asXML(/home/users/osiedleprzyjazn/public_html/cms/app/config/config.xml) [simplexmlelement.asxml]: failed to open stream: Permission denied in /home/users/osiedleprzyjazn/public_html/cms/system/libraries/config_xml.php on line 62
Osiedle

Kolorado

Kolorado to nowoczesne, kolorowe oraz przyjazne dzieciom miejsce  zabawy, rozrywki i edukacji. Każde dziecko w wieku od 2 do 12 lat znajdzie tutaj radosną zabawę i uśmiech oraz spędzi niezapomniane urodziny i przyjęcia, podczas których zapewnione będą wyjątkowe atrakcje, w tym: malowanie twarzy, modelowanie balonów, gry zręcznościowe i wiele innych. 

Ta niesamowita bawialnia dla dzieci powstała w 1994 roku i od tamtej pory cieszy sie nie słabnacą popularnością. Długie metry zjeżdżalni, tysiace piłeczek, ścianki wspinaczkowe, poduchy do skakania to tylko niektóre spośród licznych atrakcji tego miejsca, które zapewni zarówno dzieciom jak i ich rodzicom niesamowite wrażenia. Dodatkowo zabawy interaktywne pozwolą dziecku na rozwijanie umiejętności funkcjonowania w grupie. 
Także Ci namłodsi znajdą tam kącik dla siebie :)

Zapraszamy!