Warning: SimpleXMLElement::asXML(/home/users/osiedleprzyjazn/public_html/cms/app/config/config.xml) [simplexmlelement.asxml]: failed to open stream: Permission denied in /home/users/osiedleprzyjazn/public_html/cms/system/libraries/config_xml.php on line 62
Osiedle

Atrakcje

Na liczne atrakcje mogą liczyć wszyscy Ci, którzy zdecydują się odwiedzić zabytkowe Osiedle "Przyjaźń". Mnówstwo zieleni zachęca do długich spacerów i organizowania pikników w sezonie letnim, i nie tylko. Niezliczona ilość drzew, malownicze alejki, boisko sportowe, kort tenisowy, bar z domowym jedzeniem to tylko nieliczne miejsca, które przyciagają tu mieszkańców stolicy i okolic.

 

Osiedle "Przyjaźń" to także doskonałe miejsce dla rodziców z małymi dziećmi. Niecodziennej rozrywki wszystkim pociechom dostarczy Salon Zabaw i Gier - Kolorado a także plac zabaw na powietrzu.

Wieczorem zaś, nie tylko mieszkańcy, mogą zajrzeć do Klubu z klimatem, Klubu Studenckiego "Karuzela", gdzie przy kuflu piwa, w doborowym towarzystwie można odpocząć po męczącym dniu.

Zapraszamy na spacer po Osiedlu :)